Firma Kruszywo Sp.j. powstała w 1994 roku w Pruszkowie jako spółka cywilna, natomiast w 2001 r. przekształciła się w spółkę jawną. Nieustannie celem naszej działalności jest zaopatrywanie okolicznych firm i prywatnych inwestorów w kruszywa budowlane takie jak: piach, żwir, grys, tłuczeń, pospółka, mieszanki drogowe.

Już od samego początku istnienia dysponowaliśmy bocznicą kolejową, na którą sprowadzaliśmy wagonami kruszywa z terenu całej Polski. Posiadaliśmy wówczas tylko jeden samochód ciężarowy, który służył do transportu materiałów.

W związku z szybkim rozwojem działalności i pozyskaniem nowych kontrahentów, powiększyliśmy tabor transportowy do czterech samochodów. Rozładunek wagonów na początku odbywał się żurawiami linowymi, jednak z czasem zostaliśmy zmuszeni do zastosowania maszyn hydraulicznych o większej wydajności rozładunku.

Z każdym kolejnym rokiem pozyskiwaliśmy nowych odbiorców, którzy cenili sobie współpracę z nami, ze względu na różnorodność materiałów ? kruszyw, piasku, żwiru i profesjonalizm obsługi.